Slevy nebo dárek k vybraným produktům platí do 31.07.2024 nebo do vyprodání zásob

Výměna a vrácení zboží, reklamace

Výměna a vrácení zboží 

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy a vrátit zboží v zákonné lhůtě (§ 1829 obč. zákoníku), a to do 14 dnů od převzetí zboží. Uvedená lhůta je určena k seznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží v přiměřeném rozsahu. 

Kupující má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů a to buď písemným vyjádřením na emailovou adresu info@kabelkyslaskou.cz nebo přiložením tohoto Formuláře. Zboží musí být prodávajícímu vráceno nejpozději do 14 dnů od oznámení o vrácení zboží.  

Adresa prodávajícího pro vrácení zboží:
Top sound s.r.o. (kabelkyslaskou.cz), Sofijské náměstí 3400/6, 143 00 Praha

Zboží musí být vráceno nepoužité, nenošené, nepoškozené včetně všech komplementů (přívěsky na kabelkách, dlouhé popruhy, krabičky a tašky na uchovávání, a další) a originální visačky. Pokud byl součástí objednávky dárek zdarma vázaný na hodnotu objednávky nebo na konkrétní produkt, je nutné při vracení zboží vrátit kompletní objednávku - tedy i s dárkem, který se na objednávku váže. Tento dárek je možné si ponechat samostatně pouze při úhradě jeho prodejní ceny. 

Při vrácení a výměně musí být zboží zabaleno odpovídajícím způsobem pro přepravu, aby nedošlo k jeho poškození či znehodnocení. Kupující bere na vědomí, že v případě vrácení nebo výměny zboží nese náklady na vrácení zboží prodávajícímu.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinnosti kupujícího, je prodávající oprávněn uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než je nutný k obeznámení se s povahou zboží a jeho vrácení. 

Prodávající je povinen nejpozději do 14 dnů od informování o vrácení zboží kupujícím vrátit kupujícímu částku odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání. Nabízí - li prodávající několik možností dopravy daného zboží, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Prodávající není povinen vrátit peněžní prostředky dříve, než obdrží vrácené zboží. 

Prodávající vrátí prostředky na účet zadaný prodávajícím nebo při platbě online kartou na kartu, kterou byla úhrada provedena. Prodávající nepřebírá vrácené zboží zaslané na dobírku z důvodu kontroly.

Reklamace a reklamační řád

VŠEOBECNÉ POKYNY

Záruční lhůta je 24 měsíců od zakoupení věci a jejího převzetí. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem spol. Top sound s.r.o. a právním řádem platným v ČR.

  1. Zboží lze reklamovat zasláním nebo osobně po domluvě na adrese Top sound s.r.o. (kabelkyslaskou.cz) , Sofijské náměstí 3400/6, 14300 Praha - Modřany.
  2. V případě reklamace ve lhůtě do 6 měsíců od zakoupení nás kontaktujte na info@kabelkyslaskou.cz s popisem a fotem vady, na jejichž základě zajistíme dopravu reklamovaného zboží na naše náklady.
  3. Zásilka s reklamovaným zbožím musí být zabalena odpovídajícím způsobem pro přepravu. Nepřebíráme odpovědnost za škody způsobené přepravou zboží v nevhodném obalu nebo vlivem chybné manipulace se zbožím a na tyto vady se nevztahuje poskytnutá záruka.
  4. K reklamovanému zboží nebo do emailu info@kabelkyslaskou.cz přiložte podrobný popis vady, kontaktní údaje a doklad o zakoupení. 
  5. Zboží musí být kompletní včetně všech součástí dodávky. 
  6. Lhůta pro posouzení a vyřízení reklamace je nejdéle 30 dní a začíná běžet dnem převzetí zboží prodejcem. 

Záruční lhůta a životnost výrobku jsou různé pojmy a mohou se lišit, životnost výrobku je dána intenzitou a způsobem užívání výrobku a není tedy vždy shodná se záruční dobou.

Záruka se nevztahuje na tyto případy:

  • mechanické poškození
  • nesprávné užívání, užívání k jinému účelu než je výrobek určen
  • vystavení zboží nadměrnému zatížení a namáhání
  • nadměrné opotřebení v důsledku intenzity užívání a úmyslného poškození

Reklamační řízení a tato doporučení a pokyny se řídí a vycházejí z platných zákonů a to zejména č. 89/2012 Sb. občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů a č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

Reklamační řád Kabelky s láskou

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz