Slevové dny - Slevy nebo dárek k vybraným produktům platí do 15.04.2024 nebo do vyprodání zásob

Doprava a platba

ZPŮSOBY PLATBY

 

Dobírka

Klasická platba při převzetí balíčku je možná hotově nebo kartou. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 29,- Kč pro Českou republiku a 1,2 € pro Slovensko. Platbu dobírkou nelze uplatnit u holových deštníků.

 

Platba převodem na účet

Bezhotovostní platba na základě instrukcí v potvrzení objednávky na bankovní účet je zdarma. Balíček expedujeme po připsání platby na náš účet. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 dnů od objednání, poté je objednávka stornována.

Číslo účtu společnosti vedené u Raiffeisenbank, a.s.: 177225002/5500,

pro platbu v EUR: IBAN: CZ61 5500 0000 0001 7722 5002 / SWIFT: RZBCCZPP.

VS použijte číslo Vaší objednávky.

 

Online platba GoPay platební bránou

Rychlá online platba platební kartou, online převodem a další je bezplatná forma úhrady. 

V případě nezdařeného převodu najdete odkaz pro opakovanou platbu v emailu s potvrzením objednávky. Případně nás informujte na email nebo telefon v kontaktech a zašleme Vám nový odkaz pro platbu. 

 

VOUCHERY

Dárkové poukazy jsou zasílány pouze elektronicky po platbě převodem nebo prostřednictvím GoPay.

 

 

MOŽNOSTI DOPRAVY

DPD KURÝR

Doručení k Vámi zvoleným dveřím od pondělí do pátku je zdarma od 999,- Kč (41 €). Při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 89,- Kč (na Slovensko 3,5 €). 

Standardní doba doručení je 24 hodin od převzetí balíčku dopravcem. Dopravce nabízí možnost uložení balíčku na výdejním místě DPD Pickup. 

 

GLS KURÝR

Doručení k Vámi zvoleným dveřím od pondělí do pátku je zdarma od 999,- Kč (41 €). Při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 89,- Kč (na Slovensko 3,5 €). 

Standardní doba doručení je 24 hodin od převzetí balíčku dopravcem. Dopravce nabízí možnost uložení balíčku na parcel shop GLS kde je úložní doba 5 pracovních dnů. Úložní doba v GLS ParcelBoxech je pak 3 kalendářní dny. 

 

ZÁSILKOVNA

Doručení na vybranou pobočku Zásilkovny standardně do jednoho až dvou dnů od objednání (dle času objednávky), možnost prodloužení uložení zásilky o týden od standardní doby uložení. Cena dopravy je zdarma od 999,- Kč (41 €). při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 59,- Kč (na Slovensko 2,3 €). 

 

BALÍKOVNA - ČESKÁ POŠTA

Doručení na vybranou pobočku Balíkovny standardně do jednoho až dvou dnů od objednání (dle času objednávky), standardní doba uložení je 7 pracovních dnů. Cena dopravy je zdarma od 999,- Kč (41 €). Při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 59,- Kč.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz