Výměna vánočních dárků - Nevhodné vánoční dárky v originálním balení můžete vyměnit do 12. ledna 2024

Doprava a platba

ZPŮSOBY PLATBY

 

Dobírka

Klasická platba při převzetí balíčku je možná hotově nebo kartou. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 29,- Kč pro Českou republiku a 1,2 € pro Slovensko. Platbu dobírkou nelze uplatnit u holových deštníků.

 

Platba převodem na účet

Bezhotovostní platba na základě instrukcí v potvrzení objednávky na bankovní účet je zdarma. Balíček expedujeme po připsání platby na náš účet. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 dnů od objednání, poté je objednávka stornována.

Číslo účtu společnosti vedené u Raiffeisenbank, a.s.: 177225002/5500,

pro platbu v EUR: IBAN: CZ61 5500 0000 0001 7722 5002 / SWIFT: RZBCCZPP.

VS použijte číslo Vaší objednávky.

 

Online platba GoPay platební bránou

Rychlá online platba platební kartou, online převodem a další je bezplatná forma úhrady. 

V případě nezdařeného převodu najdete odkaz pro opakovanou platbu v emailu s potvrzením objednávky. Případně nás informujte na email nebo telefon v kontaktech a zašleme Vám nový odkaz pro platbu. 

 

VOUCHERY

Dárkové poukazy jsou zasílány pouze elektronicky po platbě převodem nebo prostřednictvím GoPay.

 

 

MOŽNOSTI DOPRAVY

DPD KURÝR

Doručení k Vámi zvoleným dveřím od pondělí do pátku je zdarma od 999,- Kč (41 €). Při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 89,- Kč (na Slovensko 3,5 €). 

Standardní doba doručení je 24 hodin od převzetí balíčku dopravcem. Dopravce nabízí možnost uložení balíčku na výdejním místě DPD Pickup. 

 

GLS KURÝR

Doručení k Vámi zvoleným dveřím od pondělí do pátku je zdarma od 999,- Kč (41 €). Při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 89,- Kč (na Slovensko 3,5 €). 

Standardní doba doručení je 24 hodin od převzetí balíčku dopravcem. Dopravce nabízí možnost uložení balíčku na parcel shop GLS.

 

ZÁSILKOVNA

Doručení na vybranou pobočku Zásilkovny standardně do jednoho až dvou dnů od objednání (dle času objednávky), možnost prodloužení uložení zásilky o týden od standardní doby uložení. Cena dopravy je zdarma od 999,- Kč (41 €). při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 59,- Kč (na Slovensko 2,3 €). Během předvánoční sezóny od 1.11.2023 do 20.12.2023 jsou zásilky uloženy na 5 dnů s možností prodloužení maximálně o další 2 dny.

 

BALÍKOVNA - ČESKÁ POŠTA

Doručení na vybranou pobočku Balíkovny standardně do jednoho až dvou dnů od objednání (dle času objednávky), standardní doba uložení je 7 pracovních dnů. Cena dopravy je zdarma od 999,- Kč (41 €). Při nižší hodnotě objednávky je služba zpoplatněna částkou 59,- Kč.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz