Slevy nebo dárek k vybraným produktům platí do 31.07.2024 nebo do vyprodání zásob

Užívání a ošetřování produktů

Věnujte prosím pozornost následujícím informacím, správné užívání a vhodné ošetřování zvyšuje životnost zakoupených produktů.

 

UŽÍVÁNÍ KABELEK

Při vybírání zboží zvažte, za jakým účelem jej budete používat. Kategorie účelovosti výrobků určuje zejména použitý materiál, provedení, konstrukce a způsob údržby. Zboží v našem obchodě patří díky použitým materiálům, módnímu provedení a typům konstrukcí do kategorie módních a vysoce módních výrobků. 

Kabely, kabelky a tašky jsou především módním doplňkem a slouží k přenášení běžných osobních věcí. Nesmí se přetěžovat těžšími a těžkými předměty, nákupy, apod. Nosnost je maximálně 2 kg dle typu kabelky ( pro přenášení těžších věcí zvolte konstrukčně k tomu uzpůsobené nákupní a cestovní tašky). Jedná se o módní a vysoce módní trendy výrobky, které nejsou určeny ke každodennímu užívání, ale k příležitostnému užití a šetrnému nenáročnému zacházení. Jejich provedení často s náročnou povrchovou úpravou , zdobením a použitými materiály je předurčuje k rychlému opotřebení vlivem odírání (o části oděvů, jako např. pásky), působením vody, mrazu apod. Batohy jsou obvykle lehké batohy bez zádové výplně a výplně dna, slouží k nošení drobných osobních věcí. Jsou nevhodné na nošení např. notebooků apod. (mimo produktů k tomu účelu určených -pevná výztuž zad, dna a popruhů) . Peněženky a ostatní drobné galanterní výrobky jsou módní a povrchová úprava je často choulostivá na možná mechanická působení a ušpinění. Dodržujte uspořádání a velikost přihrádek, aby nedocházelo k poškození v důsledku vkládání objektů různých velikostí. 

Kabelky a další výrobky chraňte před mechanickým poškozením. Jedná se především o odření či poškrábání částí kabelky o jiné předměty (kovové pásky, prsteny,. ) a jiné materiály (zdi, ploty), o odkládání na drsné povrchy, o jemné zacházení s užitím přiměřené síly a plynulého pohybu při manipulaci se zipy,druky a přezkami, dále o ochranu před vystavováním agresivním podmínkám, jako je prudký déšť, silný mráz, dlouhodobé vystavení přímému slunci a odkládání do blízkosti tepelného zdroje.

OŠETŘOVÁNÍ KABELEK

Kabelky skladujte odděleně v igelitových nebo textilních sáčcích tomu určených, doporučujeme je též vycpat, aby nedošlo k přeložení, pomačkání nebo jiné deformaci. 

Kabelky nikdy neperte.

K čištění nepoužívejte agresivní saponáty, chemikálie, krémy, ani leštidla.

Kabelky otírejte měkkým bezbarvým navlhčeným hadříkem. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz